Program WITAMY dla nowych konsultantów.

Już dziś możesz zacząć korzystać z niesamowitych przywilejów!

rejestracja.jpg

 Krok 1 Programu Witamy
To będzie wspaniały początek!

Uzbieraj co najmniej 80 PP do końca trwania Katalogu, w którym dołączyłeś do Klubu Oriflame i zdobądź wydłużający tusz do rzęs (czarny) oraz krem uniwersalny o łącznej wartości 60 zł za jedyne 1 zł!

 

  online_welcome_program_210x140_PL_1.jpg

 

 Krok 2 Programu Witamy
Pora na kolejny krok – świetnie Ci idzie!

W drugim Katalogu powtórz swój sukces! Zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 80 PP* a otrzymasz drugą nagrodę: zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała Milk&Honey: mydło w płynie, krem do rąk i ciała oraz balsam do rąk o wartości 77 zł za 1 zł!

 

online_welcome_program_210x140_PL_2.jpg

 

Krok 3 Programu Witamy
Mocny akcent na zakończenie!

W trzecim Katalogu zrób zakupy o łącznej wartości co najmniej 80 PP i odbierz swoją nagrodę: wodę toaletową Eclat Weekend o wartości 99 zł za 1 zł!

 

online_welcome_program_210x140_PL_3.jpg

 

Kiedy wstąpisz do Klubu Oriflame otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Poznasz mnóstwo ciekawych osób, które mają tą samą pasję. Będziesz mogła kupować wszystkie produkty z Katalogu, po cenie niższej o 23%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach. Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy. Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.

Jednym z najbardziej pożądanych aspektów bycia w Oriflame jest to, iż sama stajesz się dla siebie szefową. Pracujesz tyle ile chcesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Twoje zarobki zależą od twojego zaangażowania i ilości czasu, jaki chcesz poświęcisz na Oriflame. Nikt nie podejmuje za Ciebie decyzji o twoim planie dnia. Ten elastyczny charakter pracy sprawia, że wśród naszych Konsultantów można spotkać studentki, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi. Wśród ponad stutysięcznej grupy Konsultantów są także mężczyźni, którzy z powodzeniem rozwijają swoją karierę w Oriflame.

Możesz też zbudować swój własny biznes, zapraszając innych aby wstąpili do Klubu Oriflame. Twoje zyski pochodzą także z obrotów całej Twojej grupy. Możliwości są nieograniczone!

W Klubie Oriflame nie tylko zarabiasz pieniądze, lecz także rozwijasz się zawodowo i osobiście. Chcemy abyś dzięki intensywnym szkoleniom i seminariom, które oferujemy, mogła rozwijać swoją karierę i odnosiła coraz większe sukcesy. Pomogą Ci w tym narzędzia wspierające sprzedaż (np. katalogi, karta kolorów, próbki kosmetyków), które przygotowujemy po to, aby praca Konsultantów stała się łatwiejsza i bardziej efektywna. W Klubie Oriflame, pogłębisz swoją wiedzę z zakresu kosmetyki i biznesu.

Oferujemy wielostopniowe szkolenia marketingowe, na których poznasz techniki sprzedaży, sponsorowania, tworzenia biznesplanów, zarządzania grupą, komunikowania się oraz szkolenia kosmetyczne pogłębiające wiedzę z zakresu kosmetyków, ich stosowania, makijażu i pielęgnacji. Po premierze każdego Katalogu, na specjalnym szkoleniu kosmetycznym możecie poznać nowości katalogowe i dowiedzieć się więcej o ich właściwościach.

Oriflame organizuje również corocznie konferencje w egzotycznych miejscach, na które są zapraszani Konsultanci, którzy odnieśli największy sukces w danym roku.

Dla nowych Konsultantów, którzy dopiero przyłączyli się do Oriflame mamy przygotowane specjalne programy, dzięki którym start w Klubie Oriflame jest jeszcze łatwiejszy.

Jeśli pomyślałaś ” Chcę spróbować ” to przyłącz się do mojego zespołu 🙂

Kliknij poniżej i zapisz się przez formularz zgłoszeniowy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Program WITAMY dla nowych konsultantów.

  1. Howdy! This article couldn’t be written much better! Looking through this article reminds me of my previous roommate! He always kept preaching about this. I most certainly will send this information to him. Fairly certain he’ll have a great read.

    Thank you for sharing!

Zostaw ślad że byłeś i czytałeś, :) Chętnie też zaglądam do moich czytelników.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s