Maseczka dotleniająco-nawilżająca Optimals Oxygen Boost od Oriflame

Chciałam, Wam dziś przedstawić maseczkę dotleniającą. Jest ona moim faworytem od dawna. Sprawdza się zwłaszcza teraz, kiedy zaczyna się ogrzewanie mieszkań i aura na dworze, zwłaszcza o poranku nie sprzyja naszej cerze.

Piszę dziś też o maseczce, bo wiem, że wiele kobiet wcale ich nie stosuje. A naprawdę warto. Maseczki stosowane, chociaż raz w tygodniu na długo odżywiają naszą skórę i pozwalają ją utrzymać w dobrej kondycji. Dlatego hasło na dziś „ Stosujmy maseczki”

Wracając do naszej maseczki. Jej zadaniem jest usunąć toksyny z naszej skóry, dotlenić na poziomie komórkowym (naprawdę to czuć po nałożeniu) i nawilżyć.

To mówi producent:

Idealny zabieg rewitalizujący dla skóry narażonej na zanieczyszczenia i stres. Przyspiesza usuwanie toksyn, poprawia oddychanie na poziomie komórkowym.

A to mówię ja.

Maseczka naprawdę niesamowicie nawilża! I skóra po niej jest taka, że ma się ochotę ją cały czas dotykać.  Czuć, że zrobiłyśmy coś dobrego dla siebie. Jeśli robie ją wieczorem to cera rano wygląda dużo bardziej promiennie.

Teraz nawet nałożyłam na dłoń by zrobić dla Was zdjęcie i po starciu skóra w tym miejscu jest wyraźnie inna niż na reszcie dłoni. Zresztą zaraz zrobię sobie maseczkę, bo po 2 dniach siedzenia na uczelni po 12 h trzeba się dotlenić J

Stosowanie

Maseczkę nakładamy na oczyszczoną cerę. Ja wcześniej robie peeling enzymatyczny i dopiero nakładam maseczkę.Nakładamy tak by ominąć okolicę oczu i do linii żuchwy.

Nakładamy dużo tak by nie było widać przez nią naszej skóry. Trzymamy 10 min. Ja Można przeciągam do 15tu. Po tym czasie można ją zmyć wodą, Ja nigdy tego nie robię ściągam ją tylko wilgotnymi płatkami lub ścieram nadmiar chusteczką. Polecam robić na wieczór przed snem wtedy naprawdę zobaczyć efekt, bo przecież nasza cera bierze to, co najlepsze w nocy, bo ona wtedy pracuje jak my śpimy.

Odczucia po nałożeniu

Więc tak. Maseczka z racji tego, że ma działanie dotleniające po nałożeniu lekko piecze i podszczypuje, ale to dobry objaw znaczy, że właśnie dostaje się do głębszych partii naszej skóry by ją dobrze dotlenić. Ja czuje jeszcze efekt chłodzenia.  Po ściągnięciu maseczki cera może być lekko zaczerwieniona. Maska nakłada się lekko i bez problemu. Nie ciągnie się i po nałożeniu nie zasycha. Uwielbiam ją jeszcze za jej zapach jest naprawdę świeży lekki i przyjemny.

Polecam tą maseczkę, jeśli naprawdę czujecie, że wasza cera potrzebuje ratunku. Szczególnie osobom, które dużo pracują przy komputerze. W pomieszczeniach z ogrzewaniem lub klimatyzacją oraz osobą, które palą papierosy.

Cena w promocji 15,90

Reklamy

Zostaw ślad że byłeś i czytałeś, :) Chętnie też zaglądam do moich czytelników.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s